Pol i Polka sadzą drzewa!

Pol i Polka produkują papier

“Pol i Polka” to para energicznych przyjaciół zaangażowanych w troskę o świat, stworzona przez International Paper i umieszczana jako bezpłatny dodatek do opakowań zbiorczych papieru POLspeed.

Jako firma wysoce zaangażowana w kwestie zrównoważonego rozwoju, podjęliśmy wyzwanie, jakim jest edukacja ekol giczna najmłodszych. Nasza inicjatywa ski rowana jest przede wszystkim do rodziców, którzy szukają dla swoich pociech treści umożliwiających im zdobywanie wiedzy i doświadczenia.

Teraz, kupując papier biurowy POLspeed, mogą dać dzieciom cenne źródło poznawania otaczającego je świata w duchu ekologii i odpowiedzialności społecznej – książeczkę o przygodach „Pola i Polki”.

„Pol i Polka” to seria zeszytów, z których każdy podejmuje inny temat przewodni. Każdej części towarzyszy krótka opowieść wprowadzająca, oraz 16 stron z łamigłówkami zachęcającym do podejmowania nowych wyzwań. Zadania pozwalają ćwiczyć spos rzegawczość, wyobraźnię, zdolności manualne myślenie logiczne i przyczyniają się do rozwijania zdolności poznawczych.

Wybranym edycjom towarzyszy konkurs na najciekawszą pracę artystyczną, powiązany z atrakcyjnymi nagrodami. Z kolei w ostat ich dwóch częściach przygód lubianych bohater w pojawiły się naklejki edukacyjne.

Dotychczas ukazało się następujących 6 części przygód Pola i Polki, jako bezpłatny dodatek do opakowania zbiorczego papieru POLspeed:

Pobierz cz. 1 - Pol i Polka sadza drzewa.

Pobierz cz. 2 - Pol i Polka produkuja papier.

Pobierz cz. 3 - Pol i Polka zyja ekologicznie.

Pobierz cz. 4 - Pol i Polka uprawiaja sport.

Pobierz cz. 5 - Pol i Polka jedzą zdrowo.

Pobierz cz. 6 - Pol i Polka poznają Polskę.